מורה לצרפתית,קורס בצרפתית,לימוד צרפתית,בית ספר לשפות,קורס צרפתית,צרפתית עסקית,לימוד צרפתית,שיעורים בצרפתית,

 שיעור צרפתית אחד לאחד

 שיטת הלימוד "אחד לאחד" מעניקה את הגמישות הרבה ביותר מבין כל התוכניות האקדמיות. ביכולתך לבחור את לוח הזמנים המתאים ביותר לסדר יומך העמוס והמורים שלנו יעצבו תוכנית שתתאים למטרותיך האישיות.

 

לפרטים נוספים, אנא צרו עימנו קשר @   03-5464116 

 

פרננד סלם רוזמברג, בעלים

Diplômée de L'ALLIANCE FRANÇAISE

Brevet d'Aptitude à l'Enseignement du Français hors de France

Paris,

 

 

אלות ותשובות לגבי לימוד צרפתית ב-SFIL

 

  • על כמה שיעורים שבועיים אתם ממליצים?

בשלב לימוד צרפתית ראשון, אנו ממליצים על קורס בצרפתית של לא פחות משני שיעורים שבועיים.

שני שיעורים שבועיים בעזרת מורה לצרפתית מנוסה מבטיחים לימוד אפקטיבי, אך ניתן גם להשתלב בתוכניות לימוד אינטנסיביות, בהתאם לצרכים שלכם.

  • אילו ספרים מומלצים לרכישה ע"י מורים לצרפתית?

במהלך קורס צרפתית התלמידים מקבלים חומר רב ללימוד דקדוק (בסיסי ומתקדם), אוצר מילים (לפי מקצוע או עניין)  תרגילים מגוונים וטקסטים שונים.

לאור שנות הנסיון שלנו בלימוד צרפתית על ידי תרגול, SFIL, המציאה שיטה שמאפשרת להבין את מבנה השפה תוך שיעורים ספורים. בהתאם לאופי שיטת לימוד זו, תוכלו להמשיך ללמוד צרפתית לאורך הטיול שלכם במשרד או עם הקרובים הצרפתיים...

·         עליי לגשת לבחינה בצרפתית של רשות ההגירה של קוויבק. האם אוכל לקבל הכנה מתאימה לבחינה ב - SFIL?

כמובן, תלמידים רבים מגיעים אלינו בדיוק למטרה זו. המורה לצרפתית, מלבד לסייע בהכנתם מבחינת שפה, שיחה ודקדוק, מסייע גם בהכנת קורות החיים ובהתכתבויות.

  • זה זמן רב שאני חושב ללמוד צרפתית, אך אורח חיי עסוק מאוד; האם ניתן להתאים לי תוכנית לימודים אישית?

תוכניות הלימוד שלנו ללימוד צרפתית מאוד גמישות מבחינת ימים ושעות. במקרה של  SFIL, לוח זמנים עמוס אינו בעיה.

  • כמה תלמידים משתתפים בקורס צרפתית בכל קבוצת לימוד?

על מנת לספק הדרכה אישית ותשומת לב לכל תלמיד ותלמיד, קבוצת הלימוד קטנה מספיק בכדי להבטיח שכל תלמיד יקבל הזדמנות להשתתף, מורה לצרפתית עובד אחד מול אחד עם כל תלמיד.

  • מה עדיף; קורס בצרפתית אחד על אחד או בקבוצות?

ישנם אנשים שטוענים ששיעורים בקבוצות הם הרבה יותר אפקטיבים וחסכוניים וישנם כאלה שטוענים ההיפך!?

כמובן שתמיד נעים ללמוד בחברה. בהפסקות, תלמידים נהנים מן ההזדמנות להתחבר זה עם זה. עם זאת בזמן השיעור, הנוכחות של תלמידים אחרים לעיתים מהווה מכשול ואין בה יתרון. בדרך כלל, תלמידים הינם שונים מבחינת מטרותיהם, סגנון ורמת הלימוד שלהם, וכן תגובותיהם וצרכיהם.

בקורס צרפתית בקבוצות, התלמיד האיטי יותר, ישאר מאחור או יעכב את השאר, כמו שגם התלמיד הזריז ביותר ישתעמם או יוביל לקצב מהיר מדיי עבור השאר. לימוד קבוצתי הוא בהרבה מקרים התשה קבוצתית.  בקבוצה, קל יותר להתבלבל ולאבד כיוון בשל טעויות של אחרים. ישנה גם נטיה לחשוש מלטעות בפני אחרים.  בלימוד שפה, דינמיקה קבוצתית אינה תמיד מועילה, עדיפה תקשורת אחד על אחד של מורה לצרפתית - תלמיד.

מבחינת עלויות, יש לזכור כי קבוצות לימוד לא יפסיקו את שטף לימודיהן במידה ותפסידו שיעור (בשל עבודה, מילואים ומסיבות משפחתיות), בזמן שבבואכם ללמוד צרפתית באופן פרטני ישנה גמישות בהתאמת לוח זמני הלימוד.
בשיעורים פרטיים התלמיד יכול להגיע למלוא הפוטנציאל שלו. בלא הסחות דעת, קצב הקליטה והלימוד מוגברים והיכולת להבין, לדבר, לקרא ולכתוב את השפה משתפרת משיעור לשיעור. מורה לצרפתית, דובר את השפה כשפת אם ומנוסה, יידע לכוון אתכם לפי הצרכים האישיים שלכם.

  • האם המורים לצרפתית הם דוברי השפה כשפת אם?

המורים שלנו בקורס צרפתית מומחים ומלמדים את שפת האם שלהם. עובדה זו מבטיחה הוראה  איכותית.

·         האם אתם עורכים מבחן לקביעת רמת לימוד הצרפתית של התלמיד?

בחינה בודקת את רמת הידע הנוכחית של התלמיד בשפה הצרפתית. כך מתאפשר לנו להציב אותך בקורס צרפתית המתאים: רמה בסיסית, רמת ביניים או רמת מתקדמים.

·         לאיזו רמת לימוד צרפתית ניתן להגיע ?

רמת הלימוד בקורס צרפתית אליה ניתן להגיע תלויה במטרות ובצרכים של התלמיד כמו גם בכמות השיעורים ובמידת ההשקעה, ע"י עבודה אישית, בין שיעור לשיעור. בשיטת הלימוד שלנו, כבר בתקופה ההתחלתית המורה לצרפתית דואג/ת שתוכל/י להתבטא ולהשתתף בשיחה. בשלב מאוחר יותר תוכל/י לעבור מבחנים וראיונות (ראיון הגירה / עבודה, בחינות כניסה למוסדות ללימודים גבוהים וכיוב').      

  • אני נוסע בעוד חודשיים לשליחות במדינה דוברת צרפתית ורציתי שיהיה לי איזה שהוא בסיס מוצק בשפה הצרפתית.  האם אספיק לרכוש בסיס זה בקורס צרפתית בפרק הזמן שיש לי.

ניתן בהחלט לרכוש ידע בסיסי בשפה הצרפתית ע"י תרגולה ולימודה במשך חודשיים. קצב ההתקדמות תלוי תמיד גם בכמות השיעורים ללימוד צרפתית וברמת ההשקעה בתרגול בבית של התלמיד.

 

  

פרננד סלם רוזמברג, בעלים

Diplômée de L'ALLIANCE FRANÇAISE

Brevet d'Aptitude à l'Enseignement du Français hors de France

  חזור למעלה    גירסה להדפסה    שלח לחבר
קישורים מומלצים   שאלות ותשובות   חדשות  
חברים שלנו ברשת:   תרגום לאנגלית  | עורך דין גירושין  | תרגום רפואי
האתר פותח נבנה ע"י Guru4rent בניית אתרים   ועוצב ע"י Imago-Design