תרגום משפטי להולנדית, תרגום הולנדית, תרגום מאנגלית להולנדית, תרגומים כלליים להולנדית

SFIL תשמח לספק לכם שירותי תרגום מדוייקים ואיכותיים ביותר לשפה ההולנדית – שירות שכל חברה המחליטה לחדור לשוק ההולנדי בוודאי תזדקק לו.

 

הולנדית אולי אינה אחת השפות המדוברות בעולם, אך הולנד נחשבת לאחת המדינות המפותחות באירופה. זוהי מדינה משמעותית באירופה המערבית החזקה מבחינת כלכלה, תשתית וחקלאות. הולנד היא גם חברה מייסדת באיחוד האירופי.


צור קשר @         contact@sfil.co.il       טל 03-5464116   פקס 03-5212138

 

תרגום להולנדית

הולנד תמיד שיחקה תפקיד חשוב באירופה, בהיותה מובילה בתחומים רבים, כגון מסחר בינלאומי, דיג, מסחר ימי, בנקאות, מכונות ועוד. למרות  גודלה הקטן יחסית , היא עדיין מדורגת במקום ה-16 בעולם מבחינה כלכלית ובמקום ה-6 מבחינת תוצר מקומי גולמי.

במהלך המאות 16 עד 18, הולנד, הקרויה גם הרפובליקה ההולנדית, הפכה לכוח קולוניאלי ראשי בעולם, וכתוצאה מכך התפשטה השפה ההולנדית לאזורים שונים ברחבי העולם, כמו אפריקה הדרומית, דרום אמריקה ודרום-מזרח אסיה
.תרגום להולנדית

 האימפריה ההולנדית כללה שטחים מעבר לים שהיו תחת השליטה הרפובליקה ההולנדית ומאוחר יותר, את הולנד המודרנית מהמאה 17 עד המאה 20. עם התחזקות מהירה של הכוח הימי ההולנדי ממאה 16 המאוחרת, הולנד שלטה על המסחר העולמי בתקופת מחציתה השניה במאה 17, במהלך פריחה תרבותית הידועה בשם תור הזהב של הולנד.

 

כיום, הולנד הינה חלק מקונפדרציה הנקראת ממלכת הולנד. נכון ל-10 באוקטובר, 2010, המדינות המרכיבות את הממלכה הן הולנד, ארובה, קורסאו וסן מרטן.

הולנד כיום:
• נכללת בעשיריית היצואנים המובילים בעולם
• נחשבת לשותף מסחר חשוב עם מדינות שכנות כמו גרמניה ובריטניה
• בעלת מערכת בנקאית מפותחת עם רשת בינלאומית
• בעלת חקלאות מאוד מפותחת, שמקבלת השקעות גדולות ממדינות כמו ארה"ב, גרמניה, בריטניה, סין ובלגיה
• מייצרת גז טבעי השניה בגודלה באירופה (30% מסך כל ייצור הגז של האיחוד האירופי)
• יצואנית מובילה של מכונות, כימיקלים ודלקים


השפה ההולנדית הינה שפת אם של כ-15 מיליון אנשים בהולנד, ובנוסף היא השפה הרשמית של סורינאם (דרום אמריקה) ושל האנטילים ההולנדיים (הים הקריבי). כמו כן, קיימת קהילה גדולה בבלגיה הדוברת את השפה ההולנדית.
הולנדית היא שפה מערב-גרמאנית המדוברת ע"י 28 מיליון אנשים בערך ברחבי העולם כולו. ההסטוריה שלה מתחילה במאה 5 לפני הספירה, אך השפה המודרנית המדוברת כיום התפתחה במהלך המאה 16.


 SFIL מציעה תרגומים מקצועיים ומדוייקים באיכות גבוהה מהשפה האנגלית לשפה ההולנדית ולהיפך.

 

תרגומים מעברית להולנדית, תרגומים להולנדית, תרגום מאנגלית להולנדית, 

תרגומים כלליים להולנדית,   חזור למעלה    גירסה להדפסה    שלח לחבר
קישורים מומלצים   שאלות ותשובות   חדשות  
חברים שלנו ברשת:   תרגום לאנגלית  | עורך דין גירושין  | תרגום רפואי
האתר פותח נבנה ע"י Guru4rent בניית אתרים   ועוצב ע"י Imago-Design