תרגום לגרמנית, תירגום משפטי לגרמנית, תירגום מסמכים לגרמנית, מתרגם לגרמנית,תרגום מגרמנית,

 

תרגום מעברית לגרמנית, תרגום מגרמנית לעברית,
תרגום מאנגלית לגרמנית, תרגום מגרמנית לאנגלית

 

contact@sfil.co.il   צור קשר  @  1800-20-30-34

 

גרמנית הינה השפה המדוברת ביותר והחשובה ביותר באירופה; מאה מיליון דוברי גרמנית נמצאים בגרמניה, אוסטריה, שווייץ ומדינות נוספות במרכז אירופה.

החשיבות של השפה הגרמנית וכתוצאה מכך, של התרגום לגרמנית, הינה ברורה מכיוון שגרמניה הינה מדינה מובילה בעולם העסקים הבינלאומי. גרמניה הינה שותפה עסקית חשובה ביותר של רוב מדינות אירופה ושל מדינות רבות אחרות ברחבי העולם. ארצות רבות זקוקות לתרגומים לגרמנית ומגרמנית עבור התנהלותן העסקית.

 

על אף שאנגלית הינה השפה הזרה הרווחת ביותר אצל דוברי הגרמנית, ישנם מס' תחומים ופעילויות עסקיות להם דרושים תרגומים לגרמנית. כתוצאה מכך, רבים הם בעלי אתרי האינטרנט הזקוקים לתרגום לגרמנית בעסק שלהם. באשר לתערוכות עסקיות, גרמניה מארחת את המס' הרב ביותר של תערוכות אלה בעולם, דבר המביא אפשרויות מצויינות למכירת מוצרים ושירותים. השותפים העסקיים של גרמניה צריכים תרגום לגרמנית בפעילויותיהן העסקיות.

 

גרמניה הינה, כנראה, המדינה המשפיעה ביותר מבחינה עסקית, בקהילה האירופאית. כמו כן גרמנית ביססה את מעמדה כשפת המסחר השלטת בשוק האירופאי. לכן, מסמכים רבים בשפות שונות זקוקים לתרגום לגרמנית.

מחקר שנערך ע"י IDC (חברת סקרים ומחקרים בי"ל) הראה, שהסיכוי שלקוחות יקנו, גבוה פי ארבע כאשר תוכן האתר מוצג בשפתם.

עובדה: 99% מהאנשים גולשים באינטרנט בשפת האם שלהם.

אתרים בשפה האנגלית יגיעו רק ל 16.6% מהצרכנים באירופה. לוקליזציה של אתר לגרמנית, איטלקית, צרפתית וספרדית מאפשרת את חשיפתו ל 74.1% מהאוכלוסיה האירופאית באינטרנט ונותן נוכחות בכל השווקים הפיננסיים החשובים באירופה.

 

שירותי התרגום של SFIL ירחיבו עבורך את משפך ההזדמנויות בנקודת ההתעניינות ועל כן יגבירו את מס' הלקוחות הפוטנציאליים המצטרפים לזרם המכירות. כל זה יקרה באמצעות הפיכת אתרך לכלי רב עוצמה במכירות בינלאומיות.

להשקת מוצר או שירות בגרמניה, או קמפיין מכירות ממוקד אוכלוסיה דוברת גרמנית, יש לשקול ביצוע של אחד מן השירותים הנכללים תחת "שירותי גלובליזציה". שירותי גלובליזציה לגרמנית כוללים, בין השאר, תרגום אתרי אינטרנט לגרמנית, תרגום מסמכים לגרמנית, לוקליזציה גרמנית של האתר.

 

שיווק רב לשוני ע"י שימוש באתר אינטרנט אירופאי יכול לייצר גידול של פי חמש במספר הלקוחות המצטרפים לזרם המכירות שלך. דבר זה יביא לתוצאה של עליה משמעותית ברכישות ע"י לקוחות חדשים ושיפור כללי במודעות למותג שלך ברחבי אירופה.

  

German Translations חזור למעלה    גירסה להדפסה    שלח לחבר
קישורים מומלצים   שאלות ותשובות   חדשות  
חברים שלנו ברשת:   תרגום לאנגלית  | עורך דין גירושין  | תרגום רפואי
האתר פותח נבנה ע"י Guru4rent בניית אתרים   ועוצב ע"י Imago-Design