שירותי תרגום מעברית לאנגלית, מעברית לרוסית, לגרמנית

שירותי תרגום מעברית לאנגלית, לרוסית, לגרמנית, לצרפתית, לספרדית,לאיטלקית, לפורטוגזית  

SFIL מתמחה במתן תרגום משפטי וכללי למשרדי עו"ד ונוטריונים
  

ככל שיותר עסקים הולכים והופכים לגלובליים בשל טכנולוגיה מתקדמת, חשיבות התרגום המקצועי תרגומים מעברית לאנגלית SFILעולה. אם הנך מוכר מוצרים או שירותים בחו"ל, או זקוק לתרגום הסכמים, תכתובת או אישורים של עסקים מעבר לים, תצטרך שירותי תרגום מקצועיים על מנת להגיש את התוכניות העסקיות ומסמכים לרשויות מקומיות; במדינות שונות יש נהלים שונים, לכן תרגום עסקי נכון משחק תפקיד חשוב.


contact@sfil.co.il     צור קשר@    


טל.: 03-5464116  פקס.: 03-5212138
רוזמברג שירותי תרגום – הירקון 256/4 – תל אביב 63504

צור קשר
אנו מסוגלים להתמודד עם כל דרישות התרגום ולהחזיר אותו בפורמט שאתה צריך בין אם מדובר בתעודת נישואין, מכתב, מסמך, תוכן אתר אינטרנט, חוזה, פסק דין, זימון או כל חומר משפטי אחר -  כל זאת תוך עמידה בזמן, בתקציב ובאיכות הגבוהה ביותר.


תרגום טקסטים משפטיים נחשב לאחד התרגומים המאתגרים והקשים שיש, "המשלבים את כושר ההמצאה של תרגום ספרותי עם הדיוק הטרמינולוגי של תרגום טכני ".


מסמכים משפטיים כרוכים בחוקים, זכויות או חובות ספציפיים; הניסוח חייב להיות מדויק וללא פירושים אחרים מלבד אלה שאליהם התכוונו.


חשיבות הדיוק בכל תרגום משפטי היא חיונית ביותר ואנו מתגאים בכך שאנו תמיד עומדים בקריטריון זה.

 

כללי הזהב
אתיקה מקצועית
- הקוד החשוב ביותר ! התנהגות מקצועית במקצוע של מתרגם. במהלך עבודתם, מתרגמים קוראים מידע סודי כגון תכניות עסקיות, אסטרטגיות שיווקיות ועוד. יש לנו הערכה עמוקה לאתיקה עסקית, כי אנו מודעים לכך שמתרגם מהווה במקרים רבים "צינור" תקשורת לקבלת מידע או חוות דעת.


מקצועיות - כדי להעביר מסר בצורה נכונה ויעילה ולבצע עבודה איכותית לשביעות רצון הלקוח, המתרגם צריך לשלוט בשפות המקור והיעד במידה שווה.

 

שירותי תרגום מספרדית לעברית, שירותי תירגום מגרמנית לעברית, שירותי תירגום מרוסית לעברית

  חזור למעלה    גירסה להדפסה    שלח לחבר
קישורים מומלצים   שאלות ותשובות   חדשות  
חברים שלנו ברשת:   תרגום לאנגלית  | עורך דין גירושין  | תרגום רפואי
האתר פותח נבנה ע"י Guru4rent בניית אתרים   ועוצב ע"י Imago-Design