תרגום פיננסי לאנגלית, תרגום מאזן לאנגלית, תרגום מסמכים פיננסיים, מאזנים פיננסיים מעברית לאנגלית

עם הגידול המהיר והגלובליזציה של שוק השירותים הפיננסיים כיום, הצורך בתירגומים פיננסיים אותנטיים מעולם לא היה גדול יותר.

 

SFIL בעלי ניסיון מוכח במתן שירותי תרגום פיננסי לבנקים ולמשרדי ראיית חשבון גדולים. בין היתר, אנו מתרגמים: דו"חות שנתיים, הצהרות הכנסה, מאזנים, תזרימי מזומנים, דו"חות של רואי חשבון,  דו"חות מס, הנחיות לדיווח פיננסי, תוכניות עסקיות, מסמכי הנפקות ומסמכי ביטוח.

תרגום פיננסי לאנגלית, תרגום מאזן לאנגלית, תרגום תקנון חברה לאנגלית,
תרגום טופס 106, תרגום מסמכים פיננסיים

צור קשר   @   contact@sfil.co.il

טל.: 03-5464116  פקס.: 03-5212138
נחום רוזמברג – הירקון 256/4 – תל אביב  63504   


כל חברה גלובלית נדרשת להפקת מספר רב של מסמכים פיננסיים במגוון לשונות. באופן דומה, גם אנשים פרטיים צריכים לספק מידע מתורגם מסיבות שונות: מבקשות להלוואות ועד דפי חשבון מהבנק, קיימת דרישה באופן קבוע לתרגום מידע רגיש במיוחד תוך שמירה על דיוק מירבי. זו הסיבה שהעזרות במתרגם פיננסי בעל הבנה מעמיקה בתקנות ובסטנדרטים המקומיים יכולה להגן עליך בפני סיכונים פוטנציאליים.


ההון האישי מהווה סוגיה מרכזית בחיי כולנו. עם התפתחות קשרי המסחר בין שווקים שונים, שיתוף פעולה עם חברות וארגונים פיננסיים בינלאומיים ויצירת קשרים עם שותפים עסקיים ולקוחות ממדינות זרות הפכו למקובלים ביותר. בעולם הפיננסי נדרשים דיוק ומקצועיות. כדי לגרום ללקוח לבטוח ביכולתך חשוב מאוד שתתן מענה רב לאומי ושתוכל להגיע לקהל היעד שלך, באופן ברור, קצר וממצה. מסיבה זו כל חברה נדרשת לתרגום המידע והמסמכים הפיננסיים שלה למגוון לשונות. אנו מציעים לך להפיק את המירב משירותינו ולהנות מהניסיון שלנו בתחום התרגום הפיננסי.


שמירת סודיות
המסמכים שלך יטופלו תוך שמירה על סודיות מוחלטת במהלך תהליך התרגום כולו. כל התרגומים נעשים תוך שימת דגש על כללי החשאיות המקצועית והסכמי שמירת סודיות.
 

אם ברצונך לקבל הצעת מחיר עבור תרגום פיננסי ויש בידך פרויקט ספציפי או מסמך שנדרש לתרגמו הדבר פשוט; שלח את המסמך הפיננסי שלך באמצעות הדואר, אימייל או פקס. אנו נחזור אליך עם הצעת מחיר ומסגרת זמן להשלמת העבודה עוד בטרם יחל התרגום.

 

קבל הצעת מחיר עבור שירותי תרגום פיננסי: 


צור קשר   @      03-5464116


תרגום פיננסי לאנגלית, תרגום מאזן לאנגלית, תרגום מסמכים פיננסיים  חזור למעלה    גירסה להדפסה    שלח לחבר
קישורים מומלצים   שאלות ותשובות   חדשות  
חברים שלנו ברשת:   תרגום לאנגלית  | עורך דין גירושין  | תרגום רפואי
האתר פותח נבנה ע"י Guru4rent בניית אתרים   ועוצב ע"י Imago-Design